قوانین و مقررات پرواز بریتیش ایرویز


Picture


 

کلیات

  • لیست کاملی از مدارک مورد نیاز برای سفرهای بین المللی وجود ندارد، حصول اطمینان از به همراه داشتن مدارک معتبر مجاز و مورد نیاز برای کسب اجازه سفر به عهده شماست.
  •  

 

 

 

گذرنامه

گذرنامه شما بایستی برای تمام طول سفر اعتبار داشته باشد. حتی کودکان و نوزادان زیر دو سال نیز نیاز به گذرنامه معتبر دارند.

در برخی کشورها  اعتبار گذرنامه بایستی بیش از مدت سفر - 3 تا 6 ماه - باشد. برای کسب اطلاعات در این زمینه به سایت مسافرتی یاتا IATA Travel Centre بخش check the passport validity requirements مراجعه کنید.

 

ویزا

 از آنجاییکه شرکت پارسیان پرواز مهر هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در خصوص صدور ویزا ندارد، بهترین منبع برای کسب اطلاعات کامل در مورد اخذ ویزای انگلستان سایت  https://www.gov.uk است. لطفا برای اطلاعات دقیق به این سایت مراجعه نمایید. برخی موارد مهم جهت مطالعه در اینجا به فارسی برگردانده شده است.

 

بار مجاز

برای اطلاعات در این زمینه اینجا را کلیک کنید.

انتخاب صندلی

توصیه می کنیم برای تهیه بلیط زود اقدام کنید تا در پرواز از همراهانتان دور نمانید و کنار یکدیگر باشید. برای اینکه صندلی خودتان را انتخاب کنید بر اساس موقعیت های مختلف و کلاسهای پرواز شرایط متفاوتی وجود دارد. برای اطلاع از این موضوع با همکاران ما تماس بگیرید.

صدور بلیط توسط خطوط هوایی همکار

اگر سفر با مشارکت خطوط هوایی همکار باشد، قوانینشان برای کودکان و نوزادان لحاظ خواهد شد که ممکن است متفاوت باشد. لطفا برای اطلاعات به روز با دفتر پارسیان پرواز مهر تماس بگیرید و یا به وبسایت خط هوایی مرتبط مراجعه کنید.

Picture

 


 

 


 

 


 

 
Preloader