First Class

معرفی کابین جدید First  هواپیمایی بریتیش ایرویز

Picture

 

 

فرست کلاس جدید بریتیش ایرویز

از فوریه 2010 به هنگام سفردر کابین جدید First مشتریان شما قادرند از یک تجربه لذتبخش تر بهره مند شوند.

بر اساس تجربیات و نظرات مسافران، تمام جزئیات به دقت در نظر گرفته شده تا تجربه سفری به یاد ماندنی و منحصر بفرد فراهم گردد.

از محوطه ورورد ویژه مسافران این کلاس پروازی و مسیر تندرو اختصاصی در فرودگاه تا سالنهای استراحت (Lounge) لوکس و غذاهایی لذتبخش، اطمینان داریم همه چیز در حد استانداردهی ریزبینانه و دقیق ما  باشد.

کابین جدید به گونه ای طراحی گردیده تا به صورتی ماهرانه تجسم بخش محیطی زیبا و خوشایند به سبک معماری معاصر انگلیسی باشد.

هر مجموعه، فضایی منحصربفرد با رعایت حریم خصوصی مسافران ایجاد نموده که چه به هنگام کار، صرف غذا و چه درزمان استراحت همان احساس راحتی را داشته باشند که در خانه خود احساس می نمایند.

سیستم روشنایی ویژه کابین، هوشمندانه نور طبیعی در طول روز فراهم می آورد و پنجره های مختص هر کابین، مجهز به پرده های الکترونیکی می باشد که برای اولین بار در کابین هواپیمای مسافربری مورد استفاده قرارگرفته اند.

همچنین جزئیاتی فکر شده همچون کمد لباس شخصی و صفحه نمایشی جدید تقریبا دو برابر اندازه متداول شامل ورودی USB و اتصال RCA تعبیه شده است.

اما بدیهی است که هنگام سفر در کابین First بیش از اینها برای کشف کردن وجود دارد. میراث ما همراه با نوآوری و شور بی پایانمان برای عرضه تجربه ای خاص به مسافران، در همه زمینه ها امری آشکار و بدیهی است؛ از کیفیت مواد بکار رفته و ساخت و ساز گرفته تا کیفیت بی نظیر خدمات و تعهد کارکنان ما.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ba.com/first مراجعه فرمایید.

کابین first بریتیش ایرویزغذای سوپر لوکس دلپذیر در کابین First بریتیش ایرویز

کابین British Airways First Class  تجربه پرواز با کابین فرست بریتیش ایرویز  کابین فرست First بریتیش ایرویز

 

Preloader