درباره انگلیس

بریتیش ایرویز ایرلاین،پارسیان پرواز مهر،ppmairservices

انگلستان در جنوب جزیره بریتانیای کبیر و قسمت شمالغربی اروپا قراردارد. پایتخت انگلستان شهر لندن با بیش از صد جزیره، شهرلندن می باشد،54 میلیون نفر جمعیت و دارای واحد پولی پونداسترلینگ و زبان رسمی انگلیسی است.

انگلیس مجموعه ای بی نظیر از سازه هایی با قدمت بیش ازسه هزارسال مانند استون هنج، ساخته دست بشر درشهر سالزیری است.همچنین مجسمه های برنزی و کاخ های بزرگ و باشکوه نشانه حکومت سیاسی سلطنت مشروطه ونظام پارلمانی است. انگلستان یکی از معدود کشورهای مطرح دنیا در زمینه گردشگری ، پذیرش های دانشگاهی و زمینه های علمی، ورزشی وهنری است. شهرهای مهم این کشور لندن، بیرمنگهام ، منچستر ،لیورپول کمبریج و آکسفورد هستند. هرکدام از این شهر ها می توانند مقصدهای هیجان انگیزی برای سفرهای توریستی باشند.پیاده روی های سنگفرش و معماری بی نظیر،موزه های رایگان، پارکهای سرسبز و رستوران های مجلل و سالنهای نمایش و مراکز تفریحی همه مجموعه ای لذتبخش برای گذراندن لحظات خوش در انگلستان هستند. بوتیک ها و کافه های دنج در خیابانهای باریک و پرپیچ و خم شهرها و همچنین سواحل معتدل می توانند در گذراندن یک سفر خوب و لذتبخش برای شما خاطره انگیز باشند.


بریتیش ایرویز، پارسیان پرواز مهر    بریتیش ایرویز، پارسیان پرواز مهر     بریتیش ایرویز، پارسیان پرواز مهر


برنامه ریزی برای سفر به انگلستان نیازمند داشتن اطلاعات اولیه و کاربردی می باشد. برای سفرهای توریستی بهترین راه همراه شدن با یک تور گردشگری است تا بتوانید طبق برنامه های ازپیش تدارک دیده شده، بازدید از مکانهای مورد نظرتان را انجام دهید.

از آنجایی که انگلستان کشور گران قیمتی است بهترین راه استفاده از سرویس های حمل و نقل عمومی مانند مترو است، مخصوصا اتوبوس های دو طبقه ای که میتوانید با آنها به گشت و گذار در شهر بپردازید. آب و هوا در انگلستان معتدل است و با وجود آسمان ابری و بارانی شما با توجه به مقصدتان میتوانید آب و هواهای مختلفی را بجز سرمای زیرصفر تجربه کنید. دمای  فصل تابستان در شهرهای جنوبی مانند لندن بین 18 تا 23 درجه سانتیگراد است.بهتر است ایمنی را علی رغم امنیت این کشور رعایت کنید و از رفت و آمد در ساعت های نامناسب خودداری کنید.بهترین انتخاب برای تردد با وسایل نقلیه عمومی استفاده از تاکسی هایی با رنگ مشکی است.مدارکی نظیر گذرنامه،مدارک مسافرتی و همچنین مدارکی دال بر علت سفر یا آدرس هتل و محل سکونت تان در انگلستان جهت ارائه به پلیس امنیتی لازم می باشد ، حتی الامکان  آنها را همراه داشته باشید.

ppmairservices,بریتیش ایرویز ppmairservices,بریتیش ایرویز ppmairservices,بریتیش ایرویز

 

 

Preloader