پرواز مطمئن با خطوط هواپیمایی بریتیش ایرویز

ParallelImage

 

آیا می خواهید از سفر با دوستان و خانواده خود به مکان های دور و یا تعطیلات رویایی لذت ببرید، اما ترس از پرواز شما را از کشف هیجان های مسافرت منصرف می کند؟

آیا هنگامی که شما در مورد پرواز فکر می کنید، مضطرب می شوید یا تصور می کنید که نمی توانید حتی یک قدم هم با هواپیما از زمین فاصله داشته باشید؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم، مهم نیست که شدت ترس شما از پرواز و هواپیما چه اندازه است.

اجازه بدهید تا امکانات بریتیش ایرویز به شما کمک کند تا بتوانید به آرزوهای خود برای دیدن مکانهای جدید دنیا برسید بدون اینکه از نحوه پیمودن مسیر واهمه داشته باشید.

دوره پرواز با اعتماد بنفس و مطمئن ما، در مکان های مختلف در سراسر جهان توسط خلبانان بریتیش ایرویز، خدمه کابین و همچنین پشتیبانی توسط یک روانشناس بالینی برگزار می شود.

در طی این دوره، تکنیک ها و اسرار پرواز هوایی گفته می شوند و شما متوجه خواهید شد که شما در نگرانی تان از پرواز و هواپیما غیر معمول و تنها نیستید.

در بیشتر دوره ها، در پایان روز، یک پرواز کوتاه خواهید داشت تا بتوانید تمام نکات، راهنمایی ها و مکانیزم های مقابله ای که در طول روز یاد گرفته اید تمرین کنید.

کلاس ها در سه سطح عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی تشکیل می شود و مطمئنا در کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی توجه کادر آموزشی بر روی علل ترس شما از پرواز بصورت ریشه ای توسط کاپیتان پرواز و روانشناس بالینی بریتیش ایرویز بررسی می شود.

 

ما به بیش از 50،000 نفر در 30 سال گذشته کمک کرده ایم و به میزان موفقیت 98٪ بر اساس آنچه مشتریان ما به ما می گویند رسیده ایم.

بریتیش ایرویز به شما کمک می کند تا بر ترس خود از پرواز با هواپیما غلبه کنید.

دوره های بریتیش ایرویز برای کودکان و نوجوانانی که مشکل ترس از پرواز هوایی دارند نیز برگزار می شود.

Picture

Picture


اگر فکر می کنید خودتان و یا نزدیکانتان نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تمام دوره های پرواز مطمئن دارید می توانید

برای کسب اطلاع به وب سایت همکار بریتیش ایرویز مراجعه کنید.

 

 

 

Preloader