Picture

 

هفت دلیلی که
شما نمی توانید پیشنهاد First Class بریتیش ایرویز را رد کنید!


با وجود اینکه کابین فرست کلس فاصله کمی تا قسمت کلاس اکونومی دارد اما شما می توانید بین این دو تفاوت آشکاری را تجربه کنید.
نظرسنجی از مسافران فرست کلس همیشه گواه این بوده است که امکانات و خدمات این کلاس پروازی در حد هتل های پنج ستاره هستند.
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید چرا بعضی مردم هزینه هایی بیشتر را برای رزرو صندلی در فرست کلس پرداخت می کنند پس هفت مزیت زیر را بخوانید:

صرفه جویی در زمان و انرژی

شکی نیست که مسافران این کلاس ویژه از امکانات رفاهی خاصی برخوردارند، اما در کنار همه اینها در زمان و انرژی هم صرفه جویی می کنند.
مسافران فرست کلس با همه مسافران همزمان پرواز می کنند و همزمان به مقصد می رسند، اما در صفهای طولانی check in  و check out معطل نمی شوند و حتی از راهروها ومسیرهای خاص Fast Track رفت وآمد می کنند و این یعنی ذخیره کردن زمان هایی که می توانند انرژی شما را در سفر بگیرند.


کار کردن راحت

در فرست کلس شما به اندازه کافی فضا دارید تا بتوانید کارهای شخصی تان را انجام دهید. علاوه بر این فضای آزاد،  شما دارای امکاناتی متفاوت از سایر کلاسها نظیر: نورپردازی شخصی، مانیتور اختصاصی با دسترسی به منبعی از فیلم ها وموزیک های به روز، پورتهای ورودی برای فلش مموری و لپ تاپ و دسترسی به WIFI رایگان هستید.
Picture

مزایا و امکانات بهتر

بهترین ویزگی فرست کلس سطح آسایش و رفاه آن است. صندلی ها و نورپردازی  به نحوی طراحی شده اند که مسافران بعداز ساعت ها پرواز و رسیدن به مقصد خود احساس سرحالی می کنند و علی رغم کلاس های دیگر بعد از پروازهای طولانی کسل کننده، خستگی بدنی ندارند و یا حتی مشکلات اختلاف ساعت را هم می توانند به راحتی تحمل و تنظیم کنند. می توانید در مقصد به کارهایتان رسیدگی کنید.
 


Picture

در حقیقت صندلی شما در First Class یک دفتر کار واقعی است.

Picture

غذا و نوشیدنی های مناسب

با توجه به رقابت بین خطوط هوایی برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مسافران کلاس های فرست و بیزینسی، شما در فرست کلس لیستی از بهترین های هر غذا و نوشیدنی را در اختیاردارید. شما خوراکی های لوکس را درارتفاعات آسمان تجربه می کنید.

تجربه سفر بدون استرس

مسافران فرست کلس نیاز ندارند تا با مسافران دیگر تنش و برخورد داشته باشند چه در صف های طولانی ورود و خروج، چه در کابین شخصی خودشان. آنها فضای اختصاصی خود را دارند و می توانند فقط با مهمانداران در ارتباط باشند.

مزیت ارتباط با دیگران 

برای مسافرت های فرست کلس رسیدن به مقصد تنها هدف مسافران این کلاس نیست. در فرست کلس شما قشری از مردم را ملاقات می کنید که دارای رتبه های اجتماعی و شغلی مناسبی هستند شما در این کلاس با وجود حریم شخصی تان به راحتی هم می توانید با دیگر همسفران خود آشنا شده و سرآغاز پروژه های جدید باشند.

حمل بار اضافی

شما در فرست کلس نیازی به حذف بار اضافی خود ندارید زیرا برای این مسافران شرایط ویژه ای وضع شده است تا نسبت به مبلغی که پرداخت می کنند بتوانند از خدمات بصورت خاص تر بهره مند شوند.

Picture

 

Preloader